MMN | Makine Mühendisliği Forumu
Solidworks öğrenebileceğim video site var mı acaba ? - Baskı Önizleme

+- MMN | Makine Mühendisliği Forumu (http://makinemuhendisligi.net/forum)
+-- Forum: Makine Bölümü (http://makinemuhendisligi.net/forum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Teknik Resim ve Makine Meslek Resmi (http://makinemuhendisligi.net/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Konu Başlığı: Solidworks öğrenebileceğim video site var mı acaba ? (/showthread.php?tid=3816)

Solidworks öğrenebileceğim video site var mı acaba ? - ugurylmz1 - 26.12.2018

soldiworks kendimi geliştirmek istiyorum aşamalı videolu bir yer var mı acaba ?

RE: Solidworks öğrenebileceğim video site var mı acaba ? - ind_design - 28.12.2018

Kardeş ben Arge Kariyer isimli bir kurumun Solidworks kursuna katıldım Ankara 'da. Hocaları Uluslararası Solidworks CSWE Uzmanlık sertifikasına sahip tek kurum diye oraya gönderdi bizi şirket. Kesinlikle çok iyiler Solidworks te. Kurs sonrası öğrencilerin tekrar edebilmeleri için Udemy de Solidworks eğitim setleri de var. Bize kursa katıldığımız için indirim kodu vermişlerdi. Kendilerinden iste belki sana da verirler indirim kodu. Udemy üzerindeki Solidworks CSWE sertifikalı tek eğitim seti.

Ben Udemy de birçok eğitim seti almıştım fayda etmedi ne yazık ki. Kafasına esen set çekmiş koymuş 29 tl ye satıyorlar. Arge Kariyer 'in eğitim seti fazlasıyla yeter sana kurs linki : Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Arge Kariyer 'in sitesi: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. (buradan ulaşıp indirim kodu isteyebilirsin)
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Cvp: Solidworks öğrenebileceğim video site var mı acaba ? - ugurylmz1 - 28.12.2018

Dediğiniz siteye baktım da kursu internet üzerinden mi veriyor 
Ve dediğin sertifika pahalı geldi bana

RE: Solidworks öğrenebileceğim video site var mı acaba ? - Can GÜLTEKİN - 30.12.2018

İzleneceğini bilsem eğitim videoları çekeceğim ama izlenmeyince de emekler boşa gidiyor.

Cvp: Solidworks öğrenebileceğim video site var mı acaba ? - Enes Duru - 31.12.2018

2-3 GB lık solidworks üzerine video serisi var.İsteyen olursa upload edebilirim.

Cvp: Solidworks öğrenebileceğim video site var mı acaba ? - ugurylmz1 - 01.01.2019

(31.12.2018, Saat:00:20)Enes Duru Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.2-3 GB lık solidworks üzerine video serisi var.İsteyen olursa upload edebilirim.

bana yollayabilir misiniz lütfen

Cvp: Solidworks öğrenebileceğim video site var mı acaba ? - Enes Duru - 02.01.2019

(01.01.2019, Saat:16:39)ugurylmz1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(31.12.2018, Saat:00:20)Enes Duru Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.2-3 GB lık solidworks üzerine video serisi var.İsteyen olursa upload edebilirim.

Tabiki de , mail adresini gönderirsen bana dowload linklerini mail ile  gönderebilirim. Haluk TATAR'ın hazırladığı solidworks 2012 sürümüne ait eğitim video seti. Toplam boyut 2.13 gb. 
   Onun dışında burdan linkleri paylaşmam doğru olmaz. Çünkü benim izlediğim zamanlar da ücretsizdi şimdi ücrete tabi tutulmuş bu setler.

Cvp: Solidworks öğrenebileceğim video site var mı acaba ? - ugurylmz1 - 02.01.2019

(02.01.2019, Saat:03:43)Enes Duru Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(01.01.2019, Saat:16:39)ugurylmz1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Tabiki de , mail adresini gönderirsen bana dowload linklerini mail ile  gönderebilirim. Haluk TATAR'ın hazırladığı solidworks 2012 sürümüne ait eğitim video seti. Toplam boyut 2.13 gb. 
   Onun dışında burdan linkleri paylaşmam doğru olmaz. Çünkü benim izlediğim zamanlar da ücretsizdi şimdi ücrete tabi tutulmuş bu setler.

özelden yazdım

Cvp: Solidworks öğrenebileceğim video site var mı acaba ? - mustafagumusgul - 05.01.2019

Acaba bana da yollayabilir misiniz ?

Cvp: Solidworks öğrenebileceğim video site var mı acaba ? - Enes Duru - 05.01.2019

(05.01.2019, Saat:00:53)mustafagumusgul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Acaba bana da yollayabilir misiniz ?

mail adresini gönderirsen atabilirim.