009 | Fizik Lab. 2 Deney Föyü (Sakarya Üniversitesi)
bilgiler.png
Sakarya Üniversitesi - Fizik Lab. 2 Deney Föyü

dosya_boyutu.png : 1.9 MB

sayfa_sayisi.png : 31

dosya_turu.png : PDF

baglanti_adresi.png
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

arsiv_sifresi.png
makinemuhendisligi.net
teşekkürler, bu sene sadece deney föyü verdiler ayrıtılı rapor yoktu bu ilaç gibi olduSmile

bu arada uploading'den dosya indiremek çok zorlaşmış virüs gibi 160400-009.rar.exe olarak indiriyor açıyor accept dersen gereksiz şeyler yüklüyor, telefondan indirilmiyor exe olduğu için...
O exe uzantılı dosyayı indirmek istemezseniz indirme ekranındaki "use download accelerator" benzeri bir seçenek olacak, ondaki işareti kaldırmanız yeterli. Vakit buldukça ve bilgisayar müsade ettikçe linkleri yenileriyle değiştiriyorum ama şu sıralar 1 MB dosya bile upload edemediğimden yenileyemeyeceğim malesef.
Parola istiyor?
(30.04.2013, Saat:00:05)chilly0willy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Parola istiyor?

İlk mesajın en sonunda yazıyor. Dikkatli bakınız.
şuraya ilk mesajın sonunda yazıyor demenize gerek yok bence parolayı yazmanız daha kısa hocam ..gerçektende öyle değil mi ? ben halen bulamadım birşey çnkü..hangi şeyi indirirsem parola istiyor..
(01.05.2013, Saat:10:01)devrimbal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.şuraya ilk mesajın sonunda yazıyor demenize gerek yok bence parolayı yazmanız daha kısa hocam ..gerçektende öyle değil mi ? ben halen bulamadım birşey çnkü..hangi şeyi indirirsem parola istiyor..

Parolayı yazsam başka bir mesajda tekrar parolayı soracaklar. Balık vermiyorum, balık tutmayı öğretiyorum. Parolanın yerini göstermek, hele ki bir mühendis adayına dikkatinden kaçan bir şeyi göstermek daha etkili oluyor.

Sizin için parolayı tekrar tekrar yazayım: makinemuhendisligi.net
teşekkürler Smile klasörler açılmayınca sinirden görmedim galiba ..şifrenin o olcağını tahmin etmiştim aslında Smile kusura bakmayın tekrardan teşekkürler.
(30.04.2013, Saat:00:08)Sadettin Odabaşı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(30.04.2013, Saat:00:05)chilly0willy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Parola istiyor?

İlk mesajın en sonunda yazıyor. Dikkatli bakınız.

Tesekkurler peki deneylerdeki degerleri bulabilme imkanimiz var mi,tablolara girilecek verileri?
(01.05.2013, Saat:21:42)chilly0willy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Tesekkurler peki deneylerdeki degerleri bulabilme imkanimiz var mi,tablolara girilecek verileri?

Bu dönem deneylere giren birilerini bulmaktan başka bir yolu yok sanırım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  007 | Akışkanlar Mekaniği Uygulamaları (Sakarya Üniversitesi) Sadettin Odabaşı 26 8.428 17 dakika önce
Son Yorum: osutukagij
  071 | Diferansiyel Denklemler ve Uygulamaları (Erciyes Üniversitesi) Sadettin Odabaşı 2 5.012 06.01.2019, Saat:13:12
Son Yorum: mechheng
  013 | Teknik Resim 2 (Sakarya Üniversitesi ) Burak Demiralp 5 10.429 13.10.2017, Saat:14:59
Son Yorum: sercan yasar
  010 | Elektronik Müh. Temelleri (Sakarya Üniversitesi) Sadettin Odabaşı 6 10.300 06.11.2016, Saat:20:46
Son Yorum: cillemsule
  081 | Kumpaslar (Ölçme Tekniği - Balıkesir Üniversitesi) Sadettin Odabaşı 2 3.982 28.05.2016, Saat:01:23
Son Yorum: mesih

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi