•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ..
  • 14
  • Sonraki 
Sohbet
1 7/16'' UNC 18 olan dişin, 36,3mm çapı olduğunun sağlamasını nasıl yaparım. Yada başka bir deyimle ölçtüğüm 36,3 mm dişüstü çapı olan enjektör adatptörünün (boru şeklinde ) withworth olup olmadığını nasıl anlar ve 1tam 7/16'' olduğunun hesabını nasıl yaparım?
FORMÜL OLARAK PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.
Güzel gidiyor..
(06.12.2012, Saat:14:42)cnpbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Güzel gidiyor..

Teşekkürler Smile
merhabalar arkadaşlar ben bu sene ing. hazırlık görüyorum seneye makine1.sınıfım. dersler ilk senede ağırmı yok sa abartılıyomu Smile bu arada sdü de okuyom.
s.a şu jet motorunun planları elinde olan varmı acaba?
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Merhaba active,
Dersler hazırlığa oranla zor tabiki ama makine müh. bölümü her geçen yıl diğer yılı özletecek şekilde zorlaşarak ilerlemekte.. 1. sınıf Fizik, Matematik gibi daha önceden gördüğün dersler olduğundan en kolay yıl diyebilirim. Ama tabiki bu derslerin zorlukları hocaların zorluklarına göre de değişebiliyor. Kendimden örnek veriyim seçmeli aldığım Temel Hukuk bile hocanın zorlamasından dolayı çok zorladı beni, bizim sınıftan hukuk alanlardan çok kalan oldu mesela..
O yüzden dikkatli ol hazırlık da dahil olmak üzere ipleri sıkı tut..
anladım demek istediğini sıkı çalışmaktan bakşa yolumuz yok Smile
birde ben merak ettiğim bir soruyu sormak istiyom. belki aramızda benim gibi merak edenler vardır.
ben erasmus düşünüyomda ilk sene erasmus oluyormu? erasmus sınav ilk dönem oluyor . sonuçta ortalamaya bakacaklar ona göre sınava alacaklar.
arkadaşlar size birşey danışacam. 1000TL ye kadar telefon bakıyom. tavsiyeniz varmı? ben samsung galaxy s3 mini düşündüm ama çoğu kişi alma iyi değil dediler sizin öneriniz varmı acaba?
Akıllı telefon piyasasına uzağım Smile
hımm belki takip edenler vardır Smile benimde telefon iyice kafayı yedi değiştircem bari almışken androidli alayım diyom fikir alıyom benimde pek bilgim olmadından bir sorayım dedim Smile

•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ..
  • 14
  • Sonraki 

Hızlı Menü: