•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • Sonraki 
Sohbet
İyi akşamlar internet sitesi kurmak istiyorum bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok memnun olurum.
Ne konuda, ne tarz bir internet sitesi kuracaksınız?
film sitesi kurmak istiyorum işin aslı gelir sağlayabileceğim bir site kurmak istiyorum
Özel mesajla detaylı bilgilendirme yapacağım.
Teşekkür ederim.
arkadaslar iphone4 8gb 1100tl szce uygun mu onerirmsnz?
İyi düşmüş fiyatı. iphone 4s' e de bak arasında fazla fiyat farkı yoksa 4s alman daha mantıklı...
Arkadaşlar sizce bir mühendisin kütüphanesinde bulunması gereken en önemli kitaplar nelerdir? Malzeme bilgisi üzerine kitap, yazar öneriniz var mı şimdiden teşekkür ederim.
Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
Yazar: David D. Rethwisch, William D. Callister
Çevirmen: Mehmet Demirkol, Kenan Genel, Mustafa Bakkal, Recep Artır, Cuma Bindal, Ahmet Parasız
Yayınevi : Nobel Akademik Yayıncılık
Öncelikle herkese iyi geceler diyorum ben makine mühendisliği hazırlık sınıfı öğrencisiyim,Seneye bolumde ne kadar zorlanacagıma dair sürekli bir şeyler duyuyorum ve konustugum öğrencilere dayanaraktan yanılmadıklarını görüyorum.Bu durum her ne kadar gözümü korkutsa da bu sitede kendimi daha rahat hissettiğimi rahatça söyleyebilirim bu nedenle öncelikle bu sitede emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.Benim sizlerden bir ricam olacak.Şahsen bölüme sıfır bilgiyle gitmek istemiyorum seneye bölüm için şimdiden neler yapabilirim? Umarım yeni arkadaşlar da bundan yararlanabilirler.Şimdiden teşekkür ediyorum Smile

•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • Sonraki 

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: