•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • Sonraki 
Sohbet
(24.03.2016, Saat:05:42)Dionysos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Öncelikle herkese iyi geceler diyorum ben makine mühendisliği hazırlık sınıfı öğrencisiyim,Seneye bolumde ne kadar zorlanacagıma dair sürekli bir şeyler duyuyorum ve konustugum öğrencilere dayanaraktan yanılmadıklarını görüyorum.Bu durum her ne kadar gözümü korkutsa da bu sitede kendimi daha rahat hissettiğimi rahatça söyleyebilirim bu nedenle öncelikle bu sitede emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.Benim sizlerden bir ricam olacak.Şahsen bölüme sıfır bilgiyle gitmek istemiyorum seneye bölüm için şimdiden neler yapabilirim? Umarım yeni arkadaşlar da bundan yararlanabilirler.Şimdiden teşekkür ediyorum   Smile

Biz teşekkür ederiz.
Sen herkesi boşver kardeşim. İstedikten sonra her şey oluyor. Yok 6 yılda biter yok geçemezsin muhabbetlerine kulak asma. O psikolojiyle gidersen geçemezsin. Devamsızlık yapma, ödevlerini mutlaka yap ama kendin yap arkadaşlarından vesaire kopyalama. Bunları yaparsan zaten sınav öncesi temelin olacak sana sadece tekrar etmek kalacak. Şimdiden bir CAD programını indir ve öğrenmeye çalış. Teknik resimleri incele. Meslek hayatında her zaman lazım olacak bir şeydir bu. İngilizceni geliştirmeye bak. Sosyal faaliyetlere katılmaya çalış. Topluluklara üye ol. Tasarım yarışmalarına katıl. Projelerde görev al. İnan bunları yapmak zor değil. Ha bide araştırmacı ol. İnterneti doğru kullanırsan istediğin her şeye ulaşırsın. Bunlar naçizhane tavsiyemdir.
Saygılar...
Gerçekten gönülden teşekkür ediyorum siz saygıdeğer abilerime.İzninizle bir şey daha sormak istiyorum CAD programından bahsettiniz hangi program benim pozisyonumda olan biri için uygun olur?
(24.03.2016, Saat:22:10)Dionysos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Gerçekten gönülden teşekkür ediyorum siz saygıdeğer abilerime.İzninizle bir şey daha sormak istiyorum CAD programından bahsettiniz hangi program benim pozisyonumda olan biri için uygun olur?

Solidworks, Catia, Siemens NX(Unigraphics), Pro Engineer(Creo), Inventor, Autocad en çok kullanılanlar. Solidworks den başlayabilirsin. Zaten birini öğrendin mi diğerlerini daha kolay öğrenirsin. Okulda hangisi gösterilecekse ondan da başlayabilirsin. Çalışılan sektöre ya da şirkete göre kullanılan program değişiyor. Burda da hangisini öğrenmeliyim sorusu ortaya çıkıyor. Ama dediğim gibi sen birinden başla da gerisi gelir Smile
Pekala söylediklerinizi ciddiye alacağım tekrardan çok teşekkürler Smile
herkese iyi günler. biofuid hakkında bilgisi olan var mı genel olarak dersin özü nedir
Merhaba, Ben makine 2.sınıf öğrencisiyim.okulda 42 aktslik ders alma hakkım var.üstten ders alayı düşünüyorum.3.sınıf derslerinden Akışkanlar Mekaniği,Isı Transferi,Makine Teorisi,Makine Elemanları dan hangisi daha kolay verilebilir düzeydedir diğerlerine göre şimdiden teşekkürler Big Grin
merhaba arkadaslar ben makina muhendisligi 3. sınıf oldum bu sene ders seciminde kararsız kaldım secmeli olarak ısıtmave havalandırma dersinimi,gunes enerjisi uygulamalarınımı onerırsınız simdeden tesekkurler. Huh
(04.09.2016, Saat:13:54)zakron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba, Ben makine 2.sınıf öğrencisiyim.okulda 42 aktslik ders alma hakkım var.üstten ders alayı düşünüyorum.3.sınıf derslerinden Akışkanlar Mekaniği,Isı Transferi,Makine Teorisi,Makine Elemanları dan hangisi daha kolay verilebilir düzeydedir diğerlerine göre şimdiden teşekkürler Big Grin

akıskanlar mekanigi derim
BİYODİZEL İLGİLİ PROJE ÇALİSMAM VAR YARDIM BEKLIYORUM
ısı transferi projem varr arkadaşlar cok acil yardım bekliyorum

•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • Sonraki