•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • Sonraki 
Sohbet
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve şuana kadar katıldıgım için mutluyum devam eder inşallah böyle Smile Big Grin
merhaba arkadaşlar ben sızdırmazlık elemanları satan bir firmada çalışıyorum. somunların adında 16s m24 gibi ibareler var m24 24 metrik demek oluyor tamam da 16s ne oluyor, bazılarında da L ibaresi var 16L, 14L gibi. Nedir arkadaşlar bu ölçü ibareleri? Bir de bugün müşteriye 1 inç bakır pul verdim ancak pulun iç çapı 31 küsür mm idi. 1 in 25,4 mm değil mi,
merhaba arkadaslar bana plastik boru fab.sının fizibilite raporu lazım yardımcı olabilir misiniz
Arkadaşlar merhaba...Foruma yeni üye oldum.Diferansiyel denklemlerden büte kaldım.Elinde özellikle Laplace ve Euler yöntemlerini içeren ders notu olan varsa rica etsem paylaşabilir mi?
(09.01.2017, Saat:19:53)mabed528 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.merhaba arkadaşlar ben sızdırmazlık elemanları satan bir firmada çalışıyorum. somunların adında 16s m24 gibi ibareler var m24 24 metrik demek oluyor tamam da 16s ne oluyor, bazılarında da L ibaresi var 16L, 14L gibi. Nedir arkadaşlar bu ölçü ibareleri? Bir de bugün müşteriye 1 inç bakır pul verdim ancak pulun iç çapı 31 küsür mm idi. 1 in 25,4 mm değil mi,

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

sanırım s serisini 16 da bağlandığı borunun çapı şu iki site hem L hem de S serisi adına yardımcı olabilir.
Ayrıca kataloglara da göz atarsan illa bişeyler bulursun civatalar hakkında
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. bu soruları yapacak biri varmı 30 da büt var çok lazım
Slm

biz dosya eklemek istersek nasil olacak

ben yeniyim

ASM metal handbook Full serisi var bende

paylasmak isterim
arkadaşlar ben süleyman demirel üniversitesi makina müh 3. sınıf ögrencisiyim okulumda autocad ile bilgisayar destekli cizim gösterildi olabildigince ögrenmeye calıstım tabi mühendis olmak icin tek program yetmıyor bildiginiz üzere sıra diger programlara geldi sanırım size sorum ise simdi hangi programı ogrenmeliyim ne yapmalıyım ıspartada bir tane bildigim bir solidworks kursu var gitmeyi düsünüyorum bir de türkiyede bulunan izmir istanbul bursa eskişehir gibi sehirlerin üniversitelerinde hangi programı ogrettiklerini ögrenmek istiyorum acaba bilgisi olan beni aydınlatır mı?
teşekkürler şimdiden
Herkese merhabalar teknik resim 2 ödevim için 8 10 makine elemanlı bir makine parçası veya makine talep etti hocamız.Aklında böyle bir makine olanlar.Yardımcı olursanız çok sevinirim
(11.02.2017, Saat:03:07)tuna495 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.arkadaşlar ben süleyman demirel üniversitesi makina müh 3. sınıf ögrencisiyim okulumda autocad ile bilgisayar destekli cizim gösterildi olabildigince ögrenmeye calıstım tabi mühendis olmak icin tek program yetmıyor bildiginiz üzere sıra diger programlara geldi sanırım size sorum ise simdi hangi programı ogrenmeliyim ne yapmalıyım ıspartada bir tane bildigim bir solidworks kursu var gitmeyi düsünüyorum bir de türkiyede bulunan izmir istanbul bursa eskişehir gibi sehirlerin üniversitelerinde hangi programı ogrettiklerini ögrenmek istiyorum acaba bilgisi olan beni aydınlatır mı?
teşekkürler şimdiden

Ben İzmirde okuyorum solidworks öğretiliyor

•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • Sonraki 

Hızlı Menü: