•  Önceki
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ..
  • 14
  • Sonraki 
Sohbet
Sadece ikimiz sohbet ediyoruz yahu bu ne biçim sohbet başlığı Big Grin zaten arifin manchastere attığı gölü arıyodum nerden geldim buraya Big Grin
Bunuda yaptın ya o zaman ki Big Grin

ok kib by
Zaten benim de uyku vaktim geldi Big Grin hadi kal sağlıcakla Smile
SLM HERKESE GELDİM SOHBETE AMA KURUKURU OLMUYOR ÇAY YOKMU Smile
Geç kaldınız akşam içtik çayı Tongue HoşgeldinizSmile
Ayıp Ayıp Sadettin bizim yeni üyelere çay ikramımız yok muydu acaba kii Rolleyes
Bir Trabzonlu olarak çay ikramını kendime borç bilirim Smile

633418-cay_simit2.jpg

Simiti bile var Big Grin
çok tşk ederim umarım siteye verimli katkılı biri olurum.
treyler sektörü nasıl acaba bilginiz varmı gelişirmi ilerlermi kısacası ekmek çıkarmı Big Grin
(16.02.2012, Saat:01:47)mechanicalay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.treyler sektörü nasıl acaba bilginiz varmı gelişirmi ilerlermi kısacası ekmek çıkarmı Big Grin

treyler üretimi hakkında sorun sanırım aslında pek bir bilgim yok treyler ureten fırmalar ya da uretım sayıları nasıldır diye ama olaya su acıdan bakmakta fayda goruyorum türkiyede lojıstık sektoru son 5 yılda onemlı bır ıvme kazandı ve bu ıvme artarak devam edıyor.Lojıstık sektorunun artması demek yenı lojıstık fırmaları demek ya da eskı fırmaların kapasıtesını arttırması demek buna baglı olarak treyler uretımının artması demek iç pazarda durum bence bu.dış pazarda ise sabit bir potansiyel oldugunu düşüyorum ihracat bakımından

•  Önceki
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ..
  • 14
  • Sonraki 

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: