MMN | Makine Mühendisliği Forumu
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Reklam

Forum
Reklam Alanı

Sohbet
Konu: 0
Kıdem: 10.09.2016

merhaba,
makine mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim ileri seviyede ingilizce biliyorum. ders çalışmak dışında oldukça fazla vaktim var araştırma yapmak istiyorum belli bir alana yönelmeye bu konuda fikirlerinizi bekliyorum.

Teşekkür Edenler
.
Konu: 2
Kıdem: 11.01.2016

(16.03.2017, Saat:23:06)emreusn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.merhaba,
makine mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim ileri seviyede ingilizce biliyorum. ders çalışmak dışında oldukça fazla vaktim var araştırma yapmak istiyorum belli bir alana yönelmeye bu konuda fikirlerinizi bekliyorum.

dostum ileri seviye ingilizcen normal konuşma ingilizcesi ise iyi fakat teknik iniglizce dedğimiz yani mesleki ingilizceyi ögrenmeni tavsiye ederim

Teşekkür Edenler
.
Konu: 2
Kıdem: 20.10.2015

(11.02.2017, Saat:03:07)tuna495 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.arkadaşlar ben süleyman demirel üniversitesi makina müh 3. sınıf ögrencisiyim okulumda autocad ile bilgisayar destekli cizim gösterildi olabildigince ögrenmeye calıstım tabi mühendis olmak icin tek program yetmıyor bildiginiz üzere sıra diger programlara geldi sanırım size sorum ise simdi hangi programı ogrenmeliyim ne yapmalıyım ıspartada bir tane bildigim bir solidworks kursu var gitmeyi düsünüyorum bir de türkiyede bulunan izmir istanbul bursa eskişehir gibi sehirlerin üniversitelerinde hangi programı ogrettiklerini ögrenmek istiyorum acaba bilgisi olan beni aydınlatır mı?
teşekkürler şimdiden

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (Karaelmas) Solidworks bizde

Teşekkür Edenler
.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

Yandex.Metrica