030 | Mini Görsel Tolerans Eğitim Programı
on_izleme_resmi.png

020400-030.jpg

bilgiler.png
Flash şeklinde hazırlanmış hareketli görsellerle toleransları anlatan bir programcıktır.

dosya_boyutu.png : ~1 MB

dokuman_dili.png : United-Kingdom

dosya_turu.png : Exe

baglanti_adresi.png
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Alternatif:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Alternatif 2:

arsiv_sifresi.png
makinemuhendisligi.net
Neden hiç bir konuyu inceleyemediğimizi açıklar mısınız ?
(16.05.2013, Saat:11:50)kamil_set Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Neden hiç bir konuyu inceleyemediğimizi açıklar mısınız ?

Kimse bir sorun bildirmedi. Sorununuzu söylerseniz yardımcı olmaya çalışırız. Şu anda görünürde bir sorun yok Allah'a şükür.
basit ama temel bilgileri edinmek açısından faydalı. elinize sağlık
program calismiyor
(11.03.2016, Saat:22:14)exkalibur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.program calismiyor

Aşağıdaki ekran alıntısından da anlayabileceğiniz üzere program gayet güzel çalışıyor.

Yk4bpz.png
Paylaşım İçin Tşk Ederim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  014 | Teknik Resim İnteraktif Eğitim Kitapları (Kemal Türkdemir) Sadettin Odabaşı 44 65.498 09.04.2017, Saat:21:21
Son Yorum: mechkk
  019 | Ölçülendirme Eğitim Sunumu Sadettin Odabaşı 0 3.626 04.02.2012, Saat:18:36
Son Yorum: Sadettin Odabaşı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi