Y01 | Mekanizma Tekniği Dersi İçin Yararlanilabilecek Faydalı Linkler.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Teşekkürler çok faydalı linkler vermişsin.
Ben de bir tane ekleyeyim..

Eres Söylemez - Mekanizma Tekniği

sağol çok güzel nikler paylaşmışsınız Allah razı olsun hepinizden
Çok sağolun işime yarayacak siteler bunlar. Smile
mekanizma tekniğinde eres söylemez hocadan başkasını duymadım daha Smile kitabı ve internet sayfası oldukça faydalı
(17.04.2013, Saat:13:37)Vycvyc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.mekanizma tekniğinde eres söylemez hocadan başkasını duymadım daha Smile kitabı ve internet sayfası oldukça faydalı

Yukarıda paylaşmıştım...
bide bizim ida var ibrahim deniz akçalı ama kitap anlaşılmıyo zor yani çalışmak Big Grin
Dr. Sadettin Kapucu hocamızın ders için hazırladığı pdfler ve Eres Söylemez Mekanizma Tekniği Kitabı linki arkadaşlar. İnşallah işinizi görür .

Ama en iyisi derse gitmek bu kitaplar ciddi şekilde kafa karıştırıyor Smile

s.a hocam saygılar bu eres söylemez mekanizmalar tekniği kitabının çözümleri chapter ı falan var mıdır acaba
Teşekkürler arkadaşlar aradan 2 yıl geçse de hala lazım oluyor Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  081 | Kumpaslar (Ölçme Tekniği - Balıkesir Üniversitesi) Sadettin Odabaşı 2 3.996 28.05.2016, Saat:01:23
Son Yorum: mesih
  036 | Mekanizma Tekniği (Sakarya Üniversitesi Teknoloji Fak.) Sadettin Odabaşı 3 7.918 26.09.2015, Saat:22:31
Son Yorum: Turksraider
  Proses Tekniği Ders Notları - Nezaket PARLAK - Sakarya Üniversitesi edmaster 0 3.281 23.01.2015, Saat:04:32
Son Yorum: edmaster
  090 | Kalıpçılık Tekniği (Sakarya Üniversitesi) Sadettin Odabaşı 0 3.125 09.11.2013, Saat:18:01
Son Yorum: Sadettin Odabaşı
  070 | Ölçme Tekniği (Balıkesir Üniversitesi) Sadettin Odabaşı 3 6.045 15.03.2013, Saat:23:26
Son Yorum: nsmete

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi