Ders Notu İstekleri
Ders notu isteklerinizi bu başlık altında yazabilirsiniz. İstek yaparken lütfen açıklayıcı bilgiler giriniz.

Konuya mesaj attıktan sonra mesajınızı görenlerin içerisinde isteğinize uygun dökümana sahip olan zaten paylaşacaktır. Bu yüzden "Yok mu yardım edecek olan?", "up,up", "yukarı, yukarı", "lütfen yardım", "acil yardım" vs. yazmayınız. Öyle mesajlar silinecektir.
İyi günler ;

Esogü Makine Mühendisliği Bölümün de okumuş olan ve ya okumakta olanlardan genel olarak ders notları varsa ellerinde paylaşmalarını rica ederim.
saadettin bey bana Dİkişli boru üretmi hakkında bilgiler bulabilir misiniz

Merhaba..

Ben makine mühendisi öğrencisiyim.İmalat yöntemleri dersimizden ÇELİK BORU ÜRETİMİ konusunun (DİKİŞLİ BORU ÜRETİMİ) ne ayrılan konuyu TEZ ve SUNUM yapacağız.bana bu konuda yardımcı olur munusuz lütfen..dikişli boru üretimi nerelerde kullanılır,imalatı nasıl yapılır,mekanik özellikleri nelerdir,kendi arasında kaça ayrılır gibi bilgiler lazım

Acil yardım eder misiniz???
Daha önce de farklı platformlarda sorunuzu paylaştınız ama elimde buna dair bir kaynak olmadığı için yardımcı olamıyorum malesef.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  E-Kitap İstekleri Sadettin Odabaşı 1 2.391 10.12.2018, Saat:14:07
Son Yorum: rnyasar
  Sınav Sorusu İstekleri Sadettin Odabaşı 5 5.723 13.03.2017, Saat:10:12
Son Yorum: Crazyengineer97
  Mühendislik Yazılımı/Yazılım Eğitimi İstekleri Sadettin Odabaşı 3 4.413 11.01.2013, Saat:01:53
Son Yorum: Ahmet Samet K
  Diğer Döküman İstekleri Sadettin Odabaşı 0 2.237 20.12.2012, Saat:19:35
Son Yorum: Sadettin Odabaşı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi