Mühendislik Yazılımı/Yazılım Eğitimi İstekleri
Mühendislik yazılımları veya bu yazılımlarla ilgili eğitim isteklerinizi bu başlık altında yazabilirsiniz. İstek yaparken lütfen açıklayıcı bilgiler giriniz.

Konuya mesaj attıktan sonra mesajınızı görenlerin içerisinde isteğinize uygun dökümana sahip olan zaten paylaşacaktır. Bu yüzden "Yok mu yardım edecek olan?", "up,up", "yukarı, yukarı", "lütfen yardım", "acil yardım" vs. yazmayınız. Öyle mesajlar silinecektir.
Autocad de yarım çembere center line çizilir mi alt üst sol yan görünüş çizilirken? Yardım ederseniz sevinirim.
(02.01.2013, Saat:20:16)Enes Umur Gökçek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Autocad de yarım çembere center line çizilir mi alt üst sol yan görünüş çizilirken? Yardım ederseniz sevinirim.

Nokta yakalam özelliklerini açarsanız çemberin çeyrek noktalarından ve doğrunun ortasından yakalayarak merkez çizgisi çizebilirsiniz.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
BU ADRESTEKİ KALIBIN TEKNİK RESİMİ VARSA VEREBİLECEK VARMI LÜTFEN YARDIM EDERMİSİNİZ

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  E-Kitap İstekleri Sadettin Odabaşı 1 2.390 10.12.2018, Saat:14:07
Son Yorum: rnyasar
  Sınav Sorusu İstekleri Sadettin Odabaşı 5 5.723 13.03.2017, Saat:10:12
Son Yorum: Crazyengineer97
  Ders Notu İstekleri Sadettin Odabaşı 3 4.519 17.10.2013, Saat:23:56
Son Yorum: Sadettin Odabaşı
  Diğer Döküman İstekleri Sadettin Odabaşı 0 2.236 20.12.2012, Saat:19:35
Son Yorum: Sadettin Odabaşı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: