Dersler Hakkkında Yardım İstekleriniz
Derslerde sıkıştığınız konularda yardım isteyebilirsiniz ya da dersin içeriğiyle ilgili bilgi almak için bu başlığı kullanabilirsiniz.
Arkadaşlar öncelikli olarak herkese merhabalar...
Termodinamikte takıldığım bir soru var çözebilen arkadaş varsa sevinirim.
Soru:Çapı 3 cm olan bir boruda hava ısıtılmaktadır.Havanın boruya giriş çıkış sıcaklıkları sırasıyla 15 derece ve 150 derecedir.Boru içerisinde hava basıncı sabit olup 3bar'dır. Havanın boruya giriş hızı 20m/s olup çıkış hızını ve kütle debisini bulunuz.
Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim...
Merhabalar Üniversite 1.sınıf ögrencisiyim Teknik Resim dersinde yetersizim Videolu anlatımlar varmı yardımcı olursanız sevinirim.
(05.01.2013, Saat:02:51)muratix06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhabalar Üniversite 1.sınıf ögrencisiyim Teknik Resim dersinde yetersizim Videolu anlatımlar varmı yardımcı olursanız sevinirim.

Videolu anlatım yok ama Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. kitap işinizi görebilir.
merhabalr. pzt. günü teknik resim sınavım var.ve bu göndrmiş olduğum soru çıkcak sınavda yardımcı olup çzebilri msnz?

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

bu dersin sınavında serbestlik derecesi kavramı ve şekil verip kaç serbestlik derecesine sahip oldğunu soracaklar.şekiller ise Seri robot( manipulator) ve paralel robot(manipulatör) .. bunların serb. derecelerini yazarmsnz lütfen.teşekkürler şimdiden.
(05.01.2013, Saat:02:51)muratix06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhabalar Üniversite 1.sınıf ögrencisiyim Teknik Resim dersinde yetersizim Videolu anlatımlar varmı yardımcı olursanız sevinirim.

Allah kolaylık versin ben zorla geçtim Smile ama programlama daha rahat oluyo onu daha rahat yaparsın Smile
Merhaba araştırma ödevi için Biyolojik sistemlerin termodinamikle ilgileri . konusunda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler...
Soruyu Çözmek için kaynak bulamadığımdan tecrübesi olan biri var se yardım ederse sevinrm.Şimdiden teşekkür

30032013023.jpg
Merhaba..

Ben makine mühendisi öğrencisiyim.İmalat yöntemleri dersimizden ÇELİK BORU ÜRETİMİ konusunun (DİKİŞLİ BORU ÜRETİMİ) ne ayrılan konuyu TEZ ve SUNUM yapacağız.bana bu konuda yardımcı olur munusuz lütfen..dikişli boru üretimi nerelerde kullanılır,imalatı nasıl yapılır,mekanik özellikleri nelerdir,kendi arasında kaça ayrılır gibi bilgiler lazım

Acil yardım eder misiniz???

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Diğer Mesleki Konular Hakkında Yardım İstekleriniz Sadettin Odabaşı 3 3.568 29.05.2013, Saat:10:22
Son Yorum: Deputy
  Siteyle İlgili Görüşleriniz, Önerileriniz, Bölüm İstekleriniz Sadettin Odabaşı 2 3.281 13.01.2013, Saat:00:07
Son Yorum: Sadettin Odabaşı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi