Dersler Hakkkında Yardım İstekleriniz
Merhabalar, Mekanizmalar hakkında yardım isteyecektim. Projemin içeriği chebyshev veyahut watt's 6 link yürüme mekanizması, fakat birçok kaynak araştırmama rağmen link ölçüleri ile alakalı bir site veya döküman bulamadım bu konuya ilişkin yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
merhaba arkadaşlar,
3 tane akışkanlar mekaniği ders kitabını inceleyip en kullanışlı kitabı seçmem gerekiyor.Bunun hakkında da bir rapor yazmam gerekiyor.Dikkat etmem gereken hususlar konusunda önerisi,bilgisi olan varsa benimle paylaşırsa sevinirim.
Anlatımın basitliğine, anlaşılabilirliğine, örnek ve şekillerle desteklenmesine, çözümlü örneklerin olmasına, bölüm sonu özetinin olmasına, bölüm sonunda konu konu problemlerin olmasına dikkat etmelisin bence..
Çengel'in kitabını tarif ediyorsun Smile

Aynen, onlara dikkat etsen yeter. Zaten ders kitabından bir öğrenci başka ne bekler ki?
Aynen öyle Smile
Teşekkür ederim.Bunları göz önünde bulundurarak yazabilirim Smile
Herkese merhaba,
Yarın imalât mühendisliği sınavımız var ve hocamız bir parçanın teknik resmini verip proses'ini çıkaracağımız bir soru soracak elinizde böyle bir örnek var mı ?

Sevgilerle
DİNAMİK İLE YARDIM ARIYORUM

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Diğer Mesleki Konular Hakkında Yardım İstekleriniz Sadettin Odabaşı 3 3.688 29.05.2013, Saat:10:22
Son Yorum: Deputy
  Siteyle İlgili Görüşleriniz, Önerileriniz, Bölüm İstekleriniz Sadettin Odabaşı 2 3.385 13.01.2013, Saat:00:07
Son Yorum: Sadettin Odabaşı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi