MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ HAKKINDA BİLGİ PAYAŞIMINA BEKLİYORUZ
(03.09.2013, Saat:21:07)sakinfan11 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.yeni kazananlar, 1. yarıyılda ne ile karşılaşacak ?
dün kayıt işlemlerini hallettik, 2 haftadan az kaldı okulun başlamasına ve haliyle merak ediyorum?,
''1.yarıyıldaki derslerin -içeriği-hakkında bilgi''

Merhaba,

İlk dönem okutulan dersler için Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. adresindeki konumuzu ziyaret ediniz. Okuldan okula değişmekle birlikte genel olarak bu dersler okutulur.

İlk sene genelde lise derslerinin tekrarı niteliğinde dersler vardır. Matematik, fizik, kimya, Atatürk ilkeleri ve inkılap tarihi, Türk dili, İngilizce, lineer cebir vs. bu tür derslerdendir. Yine ilk sene meslek derslerinin temelini hazırlamaya yönelik dersler de alınır. Teknik resim, statik, makine mühendisliğine giriş vs. ise bu tür derslerdendir. Daha dar kapsamlı sorular sorarsanız yine buradan cevaplamaya çalışırız.
DÜZCE MAKİNEYE DİKEY GEÇTİM YAPTIM NASIL Bİ YOL İZLEMELİ OKURKEN.BÖLÜM İÇİN SÜREKLİ ÇOK ZOR DİYORLAR.KOLAY OLMICAK ELBETTE AMA 3 YILDA BİTİRİLMEZ İMKANSIZ GB KONUŞMALAR DUYUYORUM.NELER YAPMALI SİZCE
Çukurova Üniversitesi ingilizce makine mühendisliği 2. sınıf
NKÜ - MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ - 4.SINIF
Tobb etü - makine - 3.sınıf
(04.09.2013, Saat:12:12)emre-y Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.DÜZCE MAKİNEYE DİKEY GEÇTİM YAPTIM NASIL Bİ YOL İZLEMELİ OKURKEN.BÖLÜM İÇİN SÜREKLİ ÇOK ZOR DİYORLAR.KOLAY OLMICAK ELBETTE AMA 3 YILDA BİTİRİLMEZ İMKANSIZ GB KONUŞMALAR DUYUYORUM.NELER YAPMALI SİZCE

bizim okulada da senin gibi 3 arkadaş geldi hepsi sınıfta kaldı. sonra gene geldiler  2. sene de 2 kaldı 1 i geçti. gerisini hatırlamıyorum.. özellikle  matematik ve diğer sıtatık  mak. elemanları termoteknik gibi derslerden hep kaldılar Sad
(27.07.2016, Saat:16:42)crocodile Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.NKÜ - MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ - 4.SINIF

Bende bu sene yatay geçiş yaptım 2. Sınıfım nasıl bir yol izleme mi tavsiye edersiniz ?
bu mühendislik çok geniş, hangi bölümünü tavsiye edersiniz
Harran ünivertsitesi 1.sınıf

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Sad MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ PİŞMANLIK MIDIR? cihatakboga 15 3.613 05.09.2016, Saat:18:21
Son Yorum: sz2003
  Makine Mühendisliği Öğrencisi Dışardan Nasıl Görünür ? (Mizah) Ali Sürmeli 27 24.885 03.12.2015, Saat:15:28
Son Yorum: ordulu
  Uzakyol Vardiya Mühendisliği Tamamlama Can GÜLTEKİN 1 6.810 28.07.2015, Saat:05:53
Son Yorum: tuna15
  Halkın Tanımıyla Makine Mühendisliği Sadettin Odabaşı 3 6.358 18.07.2014, Saat:18:25
Son Yorum: meerve
  Makine Mühendisliği Puanları (2012) Sadettin Odabaşı 4 5.311 21.09.2012, Saat:22:08
Son Yorum: Ali Sürmeli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi