Yeni kayıt olanlar için..
Merhaba, bu yıl Namık Kemal Üniv. Makine Mühendisliğini kazandım.Tecrübeleriniz olduğunu bilerek sizlerden yardım istiyorum.Ne yapmam gerektiği konusunda beni bilgilendirir misiniz?Teşekkür ederim..
okulu uztmadan bitir olabildiğince çizim analiz programı öğren ing kesinlikle bitir erasmus deneybilirsin bu arada hayatın tadınıda çıkar Smile))
kesinlikle 1. sınıftan bi program öğrenmeye yavaştan başla sonradan tutuşuyor insan ben yaşadım onun haricinde mesleğini severek seçtiysen zaten ilgilenirsin araştırırsın ve arkadaşında dediği gibi kesilikle sene kaybetmemeye bak
Karşına çıkacak herşeyin mantığını öğren. Ezber yaparsan mezun olunca sadece diploman olur.
Hocam hayırlı olsun.Ben de Tekirdağ/Merkez'de oturuyorum ancak THK Makine'yi kazandım bu sene.Tekirdağ hakkında sorun olursa sorabilirsin Smile
Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.
Şu bölümler işinizi görecektir:

Arrow Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Arrow Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Okul hayatınızda başarılar.
Ege makine mühendisliğini kazandım hazırlıkta neler yapabilirim gelişim açısından?
sadettin hoca olaya hemen teknik açıklık getirdi Smile
beyler siteye biraz göz atın ya Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink Yeni mezunum kariyerime nasıl başlamalıyım? ozay_sari 5 4.565 13.02.2017, Saat:01:15
Son Yorum: volkansarkis
Star Yeni Makine Mühendisi Adayları :) Ahmet Altuntaş 9 6.824 11.01.2017, Saat:15:59
Son Yorum: XMechanıcalX
  Yeni mezun ottoman55 0 1.752 04.08.2015, Saat:18:00
Son Yorum: ottoman55
Wink Her Gün Yeni Bir Eğlence MrCelik 117 89.725 13.07.2012, Saat:17:25
Son Yorum: Mesut ÇELİK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi