basit stirling motor yapımı
Question 
Basit bir şekilde stirling motor nasıl yaparım? Youtube'de dolaşırken strling motor ları gördüm elde cok kolay bulunan malzemelerden hazırlanmış, hele biri 4yane traj kopugu kutusundan 4silindirli yapmış bende yapmak istedim ama ayrıntılı ve basit anlatım yapan bir yer bulamadım. Stirling motor yapmam konusunda bana yardımcı olabilirmisiniz?
El zanaatın nasıl Smile pirinç malzemeleri elde işleyebilirsen ok güzel yapabilirsin Cam ve silikon yardımı ile veya profesyonel tezgahda çalışabilirim dersen onu bilemiyorum.

National Geographic'de kahve fincanının üstünde çalışabilen bi stirling yapmışlardı ama videosunu bulamadım
evde kolayca bulunabilecek malzemelerden yapmanın bir yolu varmı? ben anadolu lisesi son sınıf ögrencisiyim, el zanaatim cok iyi sayılmaz. youtubede gördügüm bi stirling motor vardı traj kopugu kutusundan yapılmış o tarz birşey lazım
buyrun: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Server Error

500 - Internal server error.
There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  BASİT BİR MAKİNE YAPTIRMAK İSTİYORUM bluebird 4 6.784 24.01.2017, Saat:17:09
Son Yorum: Can GÜLTEKİN
  STİRLİNG MOTORU İÇİN YARDIM. K1Z1L 3 2.356 09.11.2016, Saat:20:28
Son Yorum: K1Z1L
  Sanırım soru basit ama kutluberkay 0 917 15.10.2016, Saat:13:25
Son Yorum: kutluberkay
  8 parçalı basit bir montaja ihtiyacim var yasarmert 1 1.348 11.05.2016, Saat:10:49
Son Yorum: hmkhmk
  Motor ve Taşıt Dinamiği tandoganburak 0 1.133 16.11.2015, Saat:22:38
Son Yorum: tandoganburak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi