MMN | Makine Mühendisliği Forumu
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Reklam

Forum
Reklam Alanı

İstanbul'dan Sakarya'ya Günübirlik (Servisle vs.) Gelerek Okumak
Konu: 859
Kıdem: 02.11.2011

Reklam amaçlı üyelikler siliniyor. Daha önce de aynı firmadan kullanıcıymış gibi mesajlar atıldı. Reklam vermek isterseniz alan belli. Ama böyle yanıltıcı mesajlara izin veremeyiz.

Teşekkür Edenler
.
Konu: 0
Kıdem: 02.08.2016

ARKADASLAR SERVIS SECERKEN COK DIKKATLI OLUN SAKARYA DA 5 TANE SERVIS FIRMASI VAR MILLETIN NE DEDIGINE BAKMAYIN ARAYIN HEPSINI SORUN BILGI ALIN GIDIN OFISLERINI ZIYARET EDIN CUNKU FIRMALAR VE ADAMLARI OGRENCI AGZIYLA HEP BIRBIRLERINI KOTULER BI BAKARSINIZ IYI DEDIKLERI KOTU CIKMIS BI BAKMISINIZ KOTU DEDIKLERI IYI CIKMIS OYUZDEN ARASTIRIN KONUSUN ONA GORE KARAR VERIN CUNKU 1 SENE GIDIP GELICEKSINIZ AMAN DIYIM ...

Teşekkür Edenler
.

Arkadaslar foruma ogrenci gibi gorunup kayit olan firma adamlari var lutfen dikkatli olun a firmasi soyle b firmasi soyle c firmasi soyle diyen kisilere ihtibar etmeyin yanlis yonlendiriyorlar.hepsi birbirini kotuleyip alt etmeye calisiyor. Ama bizim bi atasozumuz var kedi ulasamadigi cigere mindar der(kotu der anlaminda ) oyuzden kimsenin dedigine kulak asmayin siz kendi bildiginizi yapin arastirin koklu 6 7 senelik firmalari tercih edin ben gecen sene boyle kotulemelere aldanarak servis firmasi sectim 1 senem heba oldu tecrubeli.bir arkadasiniz olarak lutfen ozen gosterin kimsenin öven yada kötulemelerine kulak asmayin. Benden uyarmasi bir faydam dokunduysa ne mutlu bana iyi gunler.

Teşekkür Edenler
.

Sayin sadettin Odabaşi size msj gonderdim forum uzerinden bakabilirseniz sevinirim.

Teşekkür Edenler
.

(26.07.2016, Saat:12:42)Kral2323 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.BEN 2 SENE BOYUNCA SERVİS KULLANDIM KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE BÜTÇENİZ VARSA EĞER MARMARA TURİZMİ TERCİH EDİN AMA EĞER ORTA HALLİ İSENİZ DAHA KALİTELİ OLAN BİLGİLİ TURİZMİ TERCİH EDİN YUKARIDA YAZAN KİŞİ EGEMEN TURİZMİN YÖNETİCİLERİNDEN BU YÜZDEN KENDİ FİRMASINI ÖNERİYOR KESİNLİKLE EGEMEN TURİZMİ TERCİH ETMEYİN 1.KONFORU YOK 2.YERİ GELDİĞİNDE AYAKTA YOLCU TAŞIYORLAR 3. AKTARMASIZ DEDİKLERİ SAAT 4.30 VEYA 5 TE TOPLAMAYA BAŞLIYORLAR BU YÜZDEN HAYATINIZ MAHVOLUYOR.

Bu arkadasin bir firma yetkilisi olmadigini nerden bilecegiz arkadaslar bir firmayi kotulemis birini ovmus aradan bir firma cok kaliteli demis cok acik bir firmanin adami oldugu cok yanlis yonlendirmeler yapiyorlar bunlara inanmayin sakin hayatinizi yakmayin saygilar...

Teşekkür Edenler
.
Kıdem: 04.08.2016

(26.07.2016, Saat:12:42)Kral2323 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.BEN 2 SENE BOYUNCA SERVİS KULLANDIM KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE BÜTÇENİZ VARSA EĞER MARMARA TURİZMİ TERCİH EDİN AMA EĞER ORTA HALLİ İSENİZ DAHA KALİTELİ OLAN BİLGİLİ TURİZMİ TERCİH EDİN YUKARIDA YAZAN KİŞİ EGEMEN TURİZMİN YÖNETİCİLERİNDEN BU YÜZDEN KENDİ FİRMASINI ÖNERİYOR KESİNLİKLE EGEMEN TURİZMİ TERCİH ETMEYİN 1.KONFORU YOK 2.YERİ GELDİĞİNDE AYAKTA YOLCU TAŞIYORLAR 3. AKTARMASIZ DEDİKLERİ SAAT 4.30 VEYA 5 TE TOPLAMAYA BAŞLIYORLAR BU YÜZDEN HAYATINIZ MAHVOLUYOR.

Sayın arkadaslar hicbir firma hakkında atılıp tutulan yazılara inanmayın herkes durust olsun ben bu vatandasın kotuledıgı firmayla sakaryaya gidip geliyorum gayetde memnunum gayet durust ve ciddi iş yapiyorlar bu arkadasın dedıkleriyle hic ilgisi bile yok kim olursa olsun herzaman yigidi öldürün ama hakkini yemeyin hiç gerek yok böyle karalamalara gerek yok herkese iyi forumlar...

Teşekkür Edenler
.
Kıdem: 16.06.2017

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa Yakasından Sakarya Üniversitesine Aktarmasız Tek Firma 
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Teşekkür Edenler
.
Kıdem: 25.09.2012

Gebze tarafına giden firmalar ya da yakın güzergahtan geçen firmalar Adapazarı'nda nereden kalkıyor bilgisi olan var mıdır?

Teşekkür Edenler
.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sakarya Üniversitesi Sadettin Odabaşı 3 24.428 25.12.2016, Saat:12:00
Son Yorum: sau91

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

Yandex.Metrica