Dünya Beyin Olimpiyatları Final Sorusu
Question 
Arkadaşlar herkese merhabalar,
Forumdan çoğunlukla okumak anlamında faydalanıyordum ama bu seferde ben sorayım dedim.
Bu soru dünya beyin olimpiyatları finalinde sorulmuş, şehir efsanesi de olabilir orası ayrı ama,
Soruda mı bir acaiplik var bende mi bir acaiplik var tam anlayabilmiş değilim,
Sorunun cevabı bana pazartesi gibi geliyor ama tamda emin olamadığımdan sorayım dedim;

Bu arada forum gerçekten çok sade ve hoş, bu forumun en sevdiğim tarafı sadeliği.
Bu arada biz soruyu 3 kişi tartışıp bir sonuca varamadık  Undecided
(29.05.2015, Saat:00:14)zamato Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Arkadaşlar herkese merhabalar,
Forumdan çoğunlukla okumak anlamında faydalanıyordum ama bu seferde ben sorayım dedim.
Bu soru dünya beyin olimpiyatları finalinde sorulmuş, şehir efsanesi de olabilir orası ayrı ama,
Sorunun cevabı bana pazartesi gibi geliyor ama tamda emin olamadığımdan sorayım dedim;

Bu arada forum gerçekten çok sade ve hoş, bu forumun en sevdiğim tarafı sadeliği.

bence perşembe en mantıklısı perşembe geldi
(29.05.2015, Saat:07:50)umutburakyakut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(29.05.2015, Saat:00:14)zamato Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Arkadaşlar herkese merhabalar,

bence perşembe en mantıklısı perşembe geldi

daha da düşündüm üzerine sabaha kadar iyice emin oldum diyebilirim çünkü kadın dün söylüyordum derken artık söylemediğinide ifade ediyor bence ki bu kurala en çok uyan perşembedir. pazartesi seçeneğini burdan kaldırabiliriz ama burda bi kelime oyunu olduğu kesin bence
Bende Perşembe diyorum arkadaşlar sebebi'de kadın ben dün yalan söylüyordum derken doğruyu, erkek bende derken yalan söylüyor olmasındandır. Bu iki hareketin kesişim yeride perşembe gününü ön plana çıkarıyor. Smile
bence de perşembe
perşembe günü oluyor doğal olarak Smile
aynen en mantikli cevpa persembe
pazartesi gibi
(19.01.2016, Saat:16:10)mronn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.perşembe Big Grin
Haftanin her günü olabilir . Söyledigi günde kadinin dogru söyledigini bilemeyiz. Sonuc olarak yalanda söylüyor olabilir Smile
Selamlar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi