Rotrin Tikky 1 Kalemi Olan Var Mı?
Smile 
    Merhaba arkadaşlar, forumunuza yeni katıldım. Öncelikle söylemeliyim ki mühendis değilim ama mühendisler kadar güzel kalem toplayan, kalemler hakkında bilgisi olan bir meslek daha görmedim. Mühendis olan arkadaşlarım da bana bu forumu tavsiye ettiler. Kendileri de kullanıyormuş. Neyse, ben Rotring Tikky serisinin 1. Jenerasyon kalemlerini topluyorum. Bende olmayan pek az kalemi var ama bulamadıklarımı da burada bulabilme ümidi ile geldim. Eminim forumda kalem koleksiyonu yapan birileri vardır. Ee, ne diyorsunuz yardım edebilir misiniz? Kalemi bilmeyen arkadaşlar için ekte kalemler mevcut.. Şimdiden teşekkürler..

Bende 2. serisi var.çok seviyorum 1. seriye çok benzer. 3 seriyi çok kullandım ve hiç sevmedim. 1. seriyi bi yerden bulursanız banada haber verin Smile
(06.09.2016, Saat:21:09)arazal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Bende 2. serisi var.çok seviyorum 1. seriye çok benzer. 3 seriyi çok kullandım ve hiç sevmedim. 1. seriyi bi yerden bulursanız banada haber verin Smile

Bende 2. serinin hemen hemen her rengi var. Klasik renklerden de fazla var ama ben eksikleri tamamlıyorum işte. Eğer isterseniz 1 klasik veya 2 rengi elimde var...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi