Ek mühendislik hizmeti Fikirlerinizi Bekliyorum
Merhaba arkadaşlar son sınıf lisans makine mühendisliği öğrencisiyim.

Kafamı karıştıran konu ise şu talaşlı imalat işinde ilerlemek istiyorum, bu işi yaparken mekanik tesisat ile ilgili dışarıdan ufak tefek iş yapılır mı sizce ya da başka ek mühendislik hizmeti olarak neler olabilir? sertifika ve yeterlilik önerileriniz nelerdir?

Bu tarz da çalışanların yorumlarına şu sıralar ihtiyacım var. Teşekkürler şimdiden. 
(16.10.2016, Saat:18:26)coldmert77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba arkadaşlar son sınıf lisans makine mühendisliği öğrencisiyim.

Kafamı karıştıran konu ise şu talaşlı imalat işinde ilerlemek istiyorum, bu işi yaparken mekanik tesisat ile ilgili dışarıdan ufak tefek iş yapılır mı sizce ya da başka ek mühendislik hizmeti olarak neler olabilir? sertifika ve yeterlilik önerileriniz nelerdir?

Bu tarz da çalışanların yorumlarına şu sıralar ihtiyacım var. Teşekkürler şimdiden. 

Güzel kardeşim,
Öncelikle hayırlı olsun okulun.
İmalat üzerine çalışırken başka işlere ayıracak zamanın olmayacak, bunu şimdiden aklına koyu harfle yaz. İmalat mühendisliği Türkiyedeki 5 firma dışında çalışanlar için koşturma ile geçen bir iş hayatı demek. Bence para kısmını ilk aşamada önemseme ve mesleğinde yani imalatta kendini geliştir ve daha yüksek kazançlara biran önce ulaş.
Benimkisi acizane bir tavsiyedir. Ama doğru olan da bunlar. Sana şimdiden başarılar diliyorum.  

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink Mühendislik adınaaa cengaver 1 2.230 23.05.2014, Saat:21:15
Son Yorum: Can GÜLTEKİN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi