Catia cam pah nasıl kırdırılır?
Sad 
Catia cam de pah kırdırmak istiyorum fakat bir türlü isyediğim sonucu alamıyorum ya az oluyor ya çok yada hiç bazen de dalıyor takım.Profil komutuyla kırdırmaya çalışıyorum fakat baya bı ugrastırıyor.Basit ve hızlı bir yolunu bilen varsa yardımcı olabilirmi.
(03.08.2017, Saat:22:36)kdr125 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Catia cam de pah kırdırmak istiyorum fakat bir türlü isyediğim sonucu alamıyorum ya az oluyor ya çok yada hiç bazen de dalıyor takım.Profil komutuyla kırdırmaya çalışıyorum fakat baya bı ugrastırıyor.Basit ve hızlı bir yolunu bilen varsa yardımcı olabilirmi.

Kardeşim bak tools menüsüne sağ tıkla sonra orda dress-up features adlı bi sekme görcen onu işaretle. Yani o araç çubuğunu ortaya çıkar. Sonra en baştaki edge fillet komutu ile istediğin ölçüde pah kırabilirsin. Yapamzsan yaz.
(03.08.2017, Saat:22:36)kdr125 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Catia cam de pah kırdırmak istiyorum fakat bir türlü isyediğim sonucu alamıyorum ya az oluyor ya çok yada hiç bazen de dalıyor takım.Profil komutuyla kırdırmaya çalışıyorum fakat baya bı ugrastırıyor.Basit ve hızlı bir yolunu bilen varsa yardımcı olabilirmi.

Yada şöyle yapabilirsin. Direk yukarıdan insert sekmesine tıkla. Altta dress-up features var ona tıkla. En baştaki edge fillet komutu pah kırar.
(09.08.2017, Saat:11:25)mehmetcanbatur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Kardeşim bak tools menüsüne sağ tıkla sonra orda dress-up features adlı bi sekme görcen onu işaretle. Yani o araç çubuğunu ortaya çıkar. Sonra en baştaki edge fillet komutu ile istediğin ölçüde pah kırabilirsin. Yapamzsan yaz.
Verdiğin cevap için sagol fakat ben cam de kırdırmak istiyordum ne yaptıysam takım doğru düzgün pah kırmıyor ya çok ya az oluyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hangi Catia Sürümü hidrodinamic54 5 2.277 17.03.2019, Saat:12:49
Son Yorum: ewohipebaopoy
Heart T02 | Catia V5 R21 Torrent 32&64 Bit Mesut ÇELİK 34 84.510 11.01.2019, Saat:00:04
Son Yorum: ÇAKIRCALI
  015 | Catia Eğitim Videoları (Ayşe Kayhan) Sadettin Odabaşı 24 30.395 13.12.2018, Saat:13:03
Son Yorum: dars123
Exclamation Catia'nın kodlab.tv kodu elinde olan varmı? emrahgokturk16 1 371 01.12.2018, Saat:19:27
Son Yorum: emrahgokturk16
  CATIA V5 Student Edition 1 yıl Ücretsiz isoFRM 0 670 10.10.2018, Saat:00:31
Son Yorum: isoFRM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi