solidworks catia ansys kursu alabileceğim istanbulda bir kurum var mı?
merhaba istanbul beşiktaşta yaşıyorum. solidworks catia ansys vb makine kursları alabileceğim bir eğitim kurumu var mı ? tavsiye edebilen gören duyan giden varsa tavsiyelere açığım. ne kadar çok makine eğitimi verebiliyorsa o kadar iyidir benim için. biraz araştırdım üçüncü binyıl bir kaç tane daha adını hatırlayamadığım var ama emin olamadım fikirlere açığım teşekkürler.
ben üçüncü binyıldan aldım bildiğim kadarıyla 10 yıldan fazladır bu işi yapıyorlar ve kardeşimi de buraya yönlendirdim şu anda buradan yazılım eğitimi alıyor. ben gayet başarılı buldum şu an bir firmada mühendis olarak çalışıyorum buradan öğrendiklerimle birlikte. tavsiye ederim.
(16.09.2018, Saat:01:44)cengiz gülçiçek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.ben üçüncü binyıldan aldım bildiğim kadarıyla 10 yıldan fazladır bu işi yapıyorlar ve kardeşimi de buraya yönlendirdim şu anda buradan yazılım eğitimi alıyor. ben gayet başarılı buldum şu an bir firmada mühendis olarak çalışıyorum buradan öğrendiklerimle birlikte. tavsiye ederim.

Fiyatlar konusunda bilgilendiri misiniz acaba hangi aralıkta fiyatları?
(16.09.2018, Saat:13:09)beratkus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(16.09.2018, Saat:01:44)cengiz gülçiçek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.ben üçüncü binyıldan aldım bildiğim kadarıyla 10 yıldan fazladır bu işi yapıyorlar ve kardeşimi de buraya yönlendirdim şu anda buradan yazılım eğitimi alıyor. ben gayet başarılı buldum şu an bir firmada mühendis olarak çalışıyorum buradan öğrendiklerimle birlikte. tavsiye ederim.

Fiyatlar konusunda bilgilendiri misiniz acaba hangi aralıkta fiyatları?

ben 2+1 eğitim paketini aldım. 2 kurs alana 1 kursu bedava veriyorlardı solid+catia+siemens nx aldım kursların fiyatı en son 1800tlydi ama okul başlangıç dönemlerinde başka indirimler de yapıyorlar kardeşim biraz daha indirim almıştı nakit ödeyerek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi