Araçlar Soğutma Sistemlerinin Karşılaştırmalı Analizi
Herkese Merhaba.

Bitirme projem dahilinde "Araçlarda Soğutma Sistemlerinin Karşılaştırmalı Analizi" konusu üzerinde araştırma yapıyorum. Çalışmamın son başlığı olarak otomobil, otobüs ve frigolarda klima kullanımının "Maliyet, Performans, Konfor ve Çevre" başlıkları ile karşılaştırması konusunda kaynak bulamıyorum. Bu konuda bilgilerini ve dökümanlarını paylaşabilecek varsa çok memnun olurum.

Ayrıca şuana kadar ki ilerlememi diğer arkadaşların faydalanması için buraya ekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

up up up

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  034 | Otomobil Soğutma Sistemleri Sadettin Odabaşı 0 3.237 01.12.2013, Saat:17:18
Son Yorum: Sadettin Odabaşı
  030 | Hidrojen Enerjisiyle Çalışan Bir Araçta Soğutma Sistemi Sadettin Odabaşı 0 2.726 14.10.2013, Saat:12:31
  023 | Ağır Ticari Araca Ait Diferansiyel Kovanının Farklı Yol Koşullarında Analizi Sadettin Odabaşı 0 2.143 21.04.2013, Saat:20:57

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi