Solidworks Farklı Çıktılar Alma Hk.
Merhaba, bir problemim var. Örnekle açıklamak istiyorum;

Bir makineyi detayları ile birlikte çizdiğimizi düşünelim, bu makinemizde heat exc. olduğunu varsayalım. bildiğiniz gibi içerisinde borular var. Ben bu makinenin detayları olmadan sadece dış görünüşünü çıktı almak istiyorum. yani heat exc dış görüntüsü olacak ama içerisindeki boruları çıktı almak istemiyorum. bunu neden yapmak istediğimi de açıklayayım.

yaklaşık 80 tane makineyi bir araya getirip boru tesisatları çekmem gerek ancak tüm makinelerde çok fazla detay var. makineleri bir araya getirdiğimde 131 bin küsür parça oluşuyor. bilgisayarım Mac-Pro yani yeterince güçlü ama yinede böyle bir çizimde boru tesisatı çekemeyecek kadar ağırlaşıyor arada hata verip kapanıyor.  

Bu yüzden makinelerin sadece dış görünüşlerini alarak boru bağlantıları yapmayı dünüşüyorum ama programda o kadar da profesyonel olmadığımın farkına varıp yardım almam gerektiğini düşündüm. 

Şimdiden teşekkür ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Solidworks 2014 İç hata: Bu ürün bileşeni için olan Windows Installer beklendiği Only4 3 2.667 19.02.2019, Saat:01:21
Son Yorum: obirulihamum
  SOLIDWORKS'Ü NASIL İNDİRE BİLİRİM muammer kösem 1 81 18.02.2019, Saat:23:08
Son Yorum: Tornacci
  İstanbul da solidworks kursu arıyorum ugurylmz1 0 44 11.02.2019, Saat:13:31
Son Yorum: ugurylmz1
  SOLİDWORKS UNSUR AĞACINDA IŞIK KAMERA GÖZÜKMÜYOR dogan2020 0 122 22.01.2019, Saat:21:36
Son Yorum: dogan2020
  solidworks'de tesis tasarımı/endüstriyel tesisat/solidplant Geppo 0 187 10.01.2019, Saat:20:11
Son Yorum: Geppo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi