UDEMY ÜCRETSİZ EĞİTİM KUPON KODU
Merhaba arkadaşlar. Mekatronik mühendisiyim, mekanik tasarım konusunda çalışmalar yapıyorum. Proje yazımı konusunda hazırladığım bir eğitimi Udemy e yükledim geçtiğimiz günlerde. Ülkemizde Kosgeb, Tübitak gibi kurumlara proje yazma konusunda ciddi eksiklikler olduğunu düşünerek, tecrubelerimden yola çıkarak bu eğitimi hazırladım. Bir nebze faydam olursa ne mutlu bana.
Özellikle makine imalatı konusunda bir proje verecekseniz bu eğitimdeki bilgiler işinize yarayacaktır diye düşünüyorum. Eğitimin sonunda bir makine imalat projesinin incelemesinide yaptım birebir uygulamalı olarak.

Forum üyelerine özel olarak 100 adet ücretsiz kupon tanımladım faydalanmanız için.

Eğitimin  PROJE YAZIM EĞİTİMİ-KOSGEB UYGULAMALI PROJE ANLATIMI şeklinde.

Kupon kodu bölümüne MAKINEMUHENDISLIGI yazdığınızda ücretisiz olarak kayıt yapıp izleyebileceksiniz.

Yada dileyen arkadaşlar ücretsiz olarak aşağıdaki linkten eğitime kayıt olabilirler. Herkese iyi çalışmalar diliyorum...

https://www.udemy.com/proje-yazim-egitimi-kosgeb-uygulamali-proje-anlatimi/?couponCode=MAKINEMUHENDISLIGI
Merhaba. Kurs ücretli.Sonradan mı ücretlendirildi acaba ?
Merhaba. Eğitim için yeniden 10 kişilik ücretsiz kupon oluşturdum. Linki Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Kupon kodu: MAKMUH.NET

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi