K04 | Termodinamik (Thermodynamics), Yunus A. Çengel, 5. Baskı, Kitap+Çözümler
on_izleme_resmi.png

51WMxPHlN+L.jpg

bilgiler.png
Yunus A. Çengel - Mühendislik Yaklaşımıyla Termodinamik Kitabı ve Çözümleri

dosya_boyutu.png : 59.7 MB

dokuman_dili.png : United-Kingdom İngilizce

dosya_turu.png : Pdf

baglanti_adresi.png
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

arsiv_sifresi.png
makinemuhendisligi.net
Merhabalar, kitabı indirdim ama benden rar halindeki dosya için şifre istiyor.... :/ şifre varda ben mi görmüyorum, lütfen yardımcı olur musunuz?
Merhaba. forumumuzdan indirdiğiniz tüm arşivlerin şifresi makinemuhendisligi.net tir. İyi forumlar
Tamam çok tşk ederim ama beceremedim sanırım... Çünkü boş klasör Sad chapter chapter ayırmış kitabı ama klasörlerin hepsi boş... Ben mi yanlış birşey yaptım, kusura bakmayın lütfen..
Yok estağfurullah. İndirip denedim tekrar ama herhangi bir sorun yok...
peki ben tekrar deneyeyim o zaman...
belkide bilgisayarım kaynaklı...
çok tşk ediyorm, iyi akşamlar diliyorum.
Rica ederim. Yine olmazsa bilgisayarla ilgili bir sorun olabilir. İyi akşamlar saygılar..
bu kitabın türkçe çeviri hali yokmu yaa
(12.03.2012, Saat:22:33)qbra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Tamam çok tşk ederim ama beceremedim sanırım... Çünkü boş klasör Sad chapter chapter ayırmış kitabı ama klasörlerin hepsi boş... Ben mi yanlış birşey yaptım, kusura bakmayın lütfen..
rar şifresini girmeden hata vererek çıkartmış olmalısın...
teşekkurlerrr arkadaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  013 | Engineering Mechanics: Dynamics, Meriam Kraige, 6h Edition, Kitap + Çözümler fataleddy 10 23.770 03.12.2018, Saat:16:25
Son Yorum: kumpas84
  K03 | Akışkanlar Mekaniği (Fluid Mechanics), Yunus A. Çengel, Kitap + Çözümler Can GÜLTEKİN 91 165.018 09.07.2018, Saat:21:01
Son Yorum: Can GÜLTEKİN
  K16 | Shigley's Mechanical Engineering Design, 8.Edition, Kitap+Çözümler otomüh 17 17.457 07.06.2018, Saat:23:09
Son Yorum: Sadettin Odabaşı
  hibbeler türkçe statik kitap ve soru çözümleri leodark 1 1.493 07.01.2018, Saat:15:28
Son Yorum: leodark
  010 | Termodinamik (Çengel - Bir Kaç Bölümün Türkçe Çözümleri) Mesut ÇELİK 8 12.623 06.10.2017, Saat:11:31
Son Yorum: balatlı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi