022 | Toleranslar ve Yüzey Kalitesi (ZKÜ)
bilgiler.png
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi - Teknik Resim (Toleranslar ve Yüzey Kalitesi) - Bülent Ekmekçi

dosya_boyutu.png : 1.7 MB

sayfa_sayisi.png : 15

dosya_turu.png : Pdf

baglanti_adresi.png
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

arsiv_sifresi.png
makinemuhendisligi.net
teşekkürler dostum paylaşım için..
(15.05.2012, Saat:03:00)soda88 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.teşekkürler dostum paylaşım için..

Rica ederim. Faydalı olduysa ne mutlu.
hocam linki bi yenileyebilirmisiniz rica etsem ?
ya sen nerden buldun demek ıstıyorum acıkcası Smile

su an ıkı linkide acamadım ya??
ZKÜ (Şimdiki Bülent Ecevit Üniv. ) Doç. Dr. Bülent Ekmekçi'nin kendi sayfasından linkidir. Kuralları okumadım , aykırıysa şimdiden özür dilerim.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Bülent Hocamızın notlarının bulunduğu kendi sayfası . Ders içeriğine göre haftalık notlar eklemektedir.
link yenilermisin hocam?
Bu sene gelecek hocamız inş. Bülent hocamızı aratmaz da geçeriz umarım Big Grin
(13.04.2013, Saat:15:16)emoreal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.ZKÜ (Şimdiki Bülent Ecevit Üniv. ) Doç. Dr. Bülent Ekmekçi'nin kendi sayfasından linkidir. Kuralları okumadım , aykırıysa şimdiden özür dilerim.

Bülent Hocamızın notlarının bulunduğu kendi sayfası . Ders içeriğine göre haftalık notlar eklemektedir.

Prof oldu Bülent hoca Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi