MMN | Makine Mühendisliği Forumu
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Reklam

Forum
Reklam Alanı

003 | Cosmosworks Eğitim Notları
Konu: 859
Kıdem: 02.11.2011

bilgiler.png
Cosmosworks Türkçe eğitim notlarıdır.

dosya_boyutu.png : 3.3 MB

dokuman_dili.png : Turkey

dosya_turu.png : Pdf (9 ADET)

baglanti_adresi.png
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

arsiv_sifresi.png
makinemuhendisligi.net

Teşekkür Edenler
.
Konu: 0
Kıdem: 25.10.2013

cosmosworks u nasıl nerden indirebilirim bi bilginiz var mı bende solid 2011 var fakat içinde cosmosworks yok yardımcı olur musunuz ne yapmalıyımm.

Teşekkür Edenler
.

Cosmosworks yeni sürümler için çıkmıyor bildiğim kadarıyla. Bunun yerine Solidcam kullanabilirsiniz Solidworksle tam uyumlu çalışmak isterseniz.

Teşekkür Edenler
.
Konu: 0
Kıdem: 25.10.2013

hocam benim amacım statik mukavemet analizleri yapmak solidcam ile bunları yapabilir miyim . yada solidworks eski sürümlerinden birini indirsem içinde cosmosworks olur mu acaba.

Teşekkür Edenler
.

O mesajı yazarken kafam nerdeymiş bilmiyorum ama dediğiniz gibi Solidcam ile Cosmosworks tamamen farklı yazılımlar. Cosmosworks yerine kullanabileceğiniz en basit şey Solidworks'ün kendi analizi. Eski sürümlerde Cosmosworks olur mu bilmem ama eski sürümler için kurulabilir olduğunu biliyorum. Bir deneyin isterseniz.

Teşekkür Edenler
.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  002 | Cosmosworks Türkçe Eğitim Filmleri Sadettin Odabaşı 0 2.150 09.11.2011, Saat:01:48
Son Yorum: Sadettin Odabaşı
  001 | Cosmosworks Türkçe Kaynaklar ve Örnekler Sadettin Odabaşı 0 2.251 04.11.2011, Saat:23:41
Son Yorum: Sadettin Odabaşı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

Yandex.Metrica