003 | Cosmosworks Eğitim Notları
bilgiler.png
Cosmosworks Türkçe eğitim notlarıdır.

dosya_boyutu.png : 3.3 MB

dokuman_dili.png : Turkey

dosya_turu.png : Pdf (9 ADET)

baglanti_adresi.png
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

arsiv_sifresi.png
makinemuhendisligi.net
cosmosworks u nasıl nerden indirebilirim bi bilginiz var mı bende solid 2011 var fakat içinde cosmosworks yok yardımcı olur musunuz ne yapmalıyımm.
Cosmosworks yeni sürümler için çıkmıyor bildiğim kadarıyla. Bunun yerine Solidcam kullanabilirsiniz Solidworksle tam uyumlu çalışmak isterseniz.
hocam benim amacım statik mukavemet analizleri yapmak solidcam ile bunları yapabilir miyim . yada solidworks eski sürümlerinden birini indirsem içinde cosmosworks olur mu acaba.
O mesajı yazarken kafam nerdeymiş bilmiyorum ama dediğiniz gibi Solidcam ile Cosmosworks tamamen farklı yazılımlar. Cosmosworks yerine kullanabileceğiniz en basit şey Solidworks'ün kendi analizi. Eski sürümlerde Cosmosworks olur mu bilmem ama eski sürümler için kurulabilir olduğunu biliyorum. Bir deneyin isterseniz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  002 | Cosmosworks Türkçe Eğitim Filmleri Sadettin Odabaşı 0 2.331 09.11.2011, Saat:01:48
Son Yorum: Sadettin Odabaşı
  001 | Cosmosworks Türkçe Kaynaklar ve Örnekler Sadettin Odabaşı 0 2.431 04.11.2011, Saat:23:41
Son Yorum: Sadettin Odabaşı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi