BASİT BİR MAKİNE YAPTIRMAK İSTİYORUM
Ben kendi işime yarayacak Türkiye'de araştırdığım kadarı ile olmayan mekanik bir makine yaptırmak istiyorum.Benzerleri yurtdışında var ama ben Türkiye'de üretip bu makineyi pazarlamayı da düşünüyorum.Aslında ülkemizde satışı çok olacağına inandığım bir makine.Bu makinenin üretiminde bana yardımcı olacak mühendis arkadaşları arıyorum.Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekkürler...
Ben elimden gelen özveri ile çalışırım ama makinayı görmemiz lazım nasıl bir mekanik hareket var bizden istenilen iş ne ? ne sürede yapmamız gerekiyor pazarı neresi olacak hangi sektöre satmayı düşünüyoruz ??? Gıda enerj, inşaat v.b. o yüzden daha ayrıntılı konuşmamız güzel olur diye düşünüyorun....Kosgeb Tübitak desteklerinden nasıl faydalanabiliriz...Gibi gibi ...Ben çalışırım yani...
yurtdışında varsa öyle bir makine patent konusu can sıkabilir iyi araştırmak gerekir.
(28.03.2012, Saat:01:28)bluebird Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Ben kendi işime yarayacak Türkiye'de araştırdığım kadarı ile olmayan mekanik bir makine yaptırmak istiyorum.Benzerleri yurtdışında var ama ben Türkiye'de üretip bu makineyi pazarlamayı da düşünüyorum.Aslında ülkemizde satışı çok olacağına inandığım bir makine.Bu makinenin üretiminde bana yardımcı olacak mühendis arkadaşları arıyorum.Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekkürler...
MERHABA 

nasıl bi makina olacak acaba bilgi verirmisiniz
(24.01.2017, Saat:15:28)kamuranymz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(28.03.2012, Saat:01:28)bluebird Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Ben kendi işime yarayacak Türkiye'de araştırdığım kadarı ile olmayan mekanik bir makine yaptırmak istiyorum.Benzerleri yurtdışında var ama ben Türkiye'de üretip bu makineyi pazarlamayı da düşünüyorum.Aslında ülkemizde satışı çok olacağına inandığım bir makine.Bu makinenin üretiminde bana yardımcı olacak mühendis arkadaşları arıyorum.Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekkürler...
MERHABA 

nasıl bi makina olacak acaba bilgi verirmisiniz
5 yıl sonra güzel hort tebrikler Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Makine Mühendisligi ve Yazılım ? cakicino 2 147 17.01.2019, Saat:00:28
Son Yorum: yucelcan
Question basit stirling motor yapımı eyyaf 4 5.468 29.11.2018, Saat:14:29
Son Yorum: boldoroz
  Sanırım soru basit ama kutluberkay 0 878 15.10.2016, Saat:13:25
Son Yorum: kutluberkay
  8 parçalı basit bir montaja ihtiyacim var yasarmert 1 1.292 11.05.2016, Saat:10:49
Son Yorum: hmkhmk
  makine elemanları proje ödev omrmese 0 1.862 28.02.2016, Saat:16:17
Son Yorum: omrmese

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi