Bir Senenin Daha Sonuna Geldik :)
Sakarya Üniversitesi öğrencileri olarak bir yılı daha devirmiş bulunmaktayız. Yarın finaller bitiyor, inşallah herkes istediği notları alır. Uzun bir tatil bizleri bekliyor Smile Şimdiden herkese iyi tatiller dilerim. Üniversite sınavına girecek arkadaşlara da başarılar dilerim. Tercih döneminde de tercih yapacak arkadaşlara makine mühendisliği bölümü hakkında elimizden geldiğince yardımcı olacağız. Bu siteyi kuran ve insanlara yardımcı olan saygıdeğer arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. 3000 i geçen üye sayımızın artarak devam etmesini temenni eder herkese başarılar dilerim. Herşey gönlünüzce olsun.
Saygılarımla...

Can GÜLTEKİN
Bir dönem daha bitti ama okulu hala bitiremedik Smile

Bizim için tatil bir ay. Sonra yaz okulu, ondan sonra staj, stajın akabinde tekrar okul Smile

Tercih döneminde sorularınız için burada olacağız. Herkes istediği notları almıştır umarım (ben alamadım, bari siz alın Big Grin ).

Herkese iyi tatiller Smile
Valla bende de yine performans üst düzeyde oldu vizelerden sonra tekrar saldım dersler... ve yaz okuluna bu yılda gideceğimizden dolayı eski rektör hocamız İsmail ÇALLI BİZE çocuklar 3 yıl üst üste yaz okulu kazanma becerinizden ötürü size Gider ayak plaket vereceğim dedi ve bizde bu heyecanla bu dönemde dersleri bıraktık ve tenbelliğin dibine vurduk ...Yaz okulunda görüşmek dileğiyle saygılar sevgiler...
hepinize geçmiş olsun inşallah bizde ayın 8 de böyle rahat rahat konuşabilecez Big Grin
daha sonra 36 iş günlük bir staj bizi bekler Allahtan yaz okulu yok Big Grin
Hm...sen kacıncı sınıftasın artı stajını nerede ayarladın ?
Benim de 28 inde başlıyor staj Sad
(17.05.2012, Saat:20:13)yakupsezgin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Hm...sen kacıncı sınıftasın artı stajını nerede ayarladın ?

2.SINIF BİTECEK İNŞALLAH ANKARA ERKUNT TRAKTÖRSmile
(17.05.2012, Saat:16:58)manyakmuhendis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.hepinize geçmiş olsun inşallah bizde ayın 8 de böyle rahat rahat konuşabilecez Big Grin
daha sonra 36 iş günlük bir staj bizi bekler Allahtan yaz okulu yok Big Grin

Aynen 8 haziranda finallere finiş diyebilicez inşallah =))
1 hafta aranın ardından da bütlere start Big Grin
1 haziran okul bitiş ,4-20 haziran staj 1. kısım , 25 haziran- 15 ağustos yaz okulu ,28 ağustos-13 eylül staj 2. kısım ... tatil derken başgan ? Big Grin
Ali nin söylediklerinden sonra bakıyorumda
İyi bari bizim en azından 1 aylık tatilimiz varmış Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi